W dniach 24.05-26.05 podwarszawskim Nadarzynie rusza Runmageddon Warszawa. Tegoroczna edycja warszawskiego biegu z przeszkodami to kolejna okazja do sprawdzenia swojej siły fizycznej i siły charakteru, a także wzięcia udziału w największych sportowych targach GO Active Show. Każdy uczestnik Runmageddonu otrzyma bilet uprawniający do wejścia danego dnia na teren targów. Młodsi zawodnicy będą mogli wziąć w nich udział razem z opiekunem.

Dystans INTRO z pewnością zaszczepi miłość do biegów z przeszkodami u początkujących, ale także porządnie ich zmęczy. W końcu 3 kilometry i ponad 15 przeszkód nie pokonają się same. REKRUT to trasa dla zaawansowanych zawodników, którzy pragną zmierzyć się z około 6 kilometrowym odcinkiem i ponad 30 utrudnieniami. Dla wytrawnych biegaczy Runmageddon przygotował dystans CLASSIC o długości 12 kilometrów naszpikowany 50 konstrukcjami.

Pobiec w morderczym biegu a potem pochwalić się pokonanym dystansem przed największymi gwiazdami sportu? To może zdarzyć się tylko podczas Runmageddon Warszawa i GO Active Show.

Zapisy na bieg nadal trwają.

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 180 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *