Do dramatycznych scen doszło w szkole podstawowe w warszawskim Wawrze. Jeden z uczniów został podczas przerwy dźgnięty przez kolegę nożem. Mimo reanimacji chłopaka nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło około godziny 10:00. Tragedia rozegrała się na korytarzu w szkole podstawowej nr 195 przy ul. Króla Maciusia. Jeden z uczniów (8-klasista) w wieku 15 lat, dźgnął swojego kolegę nożem. Zrobił to aż 6 razy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że powodem sprzeczki z tragicznym finałem były pieniądze. Pomimo reanimacji chłopaka nie udało się go uratować.

Sprawę bada prokuratura. Nastoletni napastnik został zatrzymany. Miał już wcześniej sprawiać problemy wychowawcze. Na miejsce tragedii pojechał wicekurator oświaty Krzysztof Wiśniewski i dwóch pracowników. Powołany został sztab

Władze dzielnicy Wawer poinformowały, że w związku z tragicznymi wydarzeniami w jednej z wawerskich szkół Zarząd Dzielnicy Wawer zdecydował o przeniesieniu planowanego na 12 maja pikniku rodzinnego w Nadwiślu przy ul. Przewodowej 15/21 na inny termin, który zostanie podany w najbliższym czasie.

Głos w sprawie zabrał też Prezydent m. st. Warszawy Rafał Trzaskowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *