Już w najbliższy piątek członkowie środowiska pro-life spotkają się w centrum Warszawy, aby zamanifestować swoje poglądy oraz wspólnie odmówić modlitwę. Wydarzenie nosi nazwę: „różaniec publiczny – zadośćuczynienie Panu Bogu i Matce Bożej za publiczne propagowanie grzechu aborcji”.

W piątek 27 września o 19:00 pod Rotundą PKO w Warszawie odbędzie się różaniec publiczny Warszawa wolna od aborcji”. Wydarzenie jest organizowane przez Krucjatę Młodych. Publiczny różaniec ma być odpowiedzią na Czarne Protesty organizowane przez Ogólnopolski Strajk Kobiet.

„Mordowanie dzieci nienarodzonych (tzw. aborcja) to nie tylko zabicie niewinnego człowieka. To także unicestwienie planu Bożego dotyczącego konkretnej osoby, rodziny i społeczeństwa. Tymczasem aborcjonistki wychodzą ze swoim marszem na ulicę! TRZEBA REAGOWAĆ! Historia pokazuje, że modlitwa różańcowa prowadzi katolików do zwycięstwa. W Warszawie modlitwa publiczna doprowadziła już do zlikwidowania aborcji w Szpitalu im. Orłowskiego.” – piszą organizatorzy na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Autor: Redakcja