18-Latek wypadł z balkonu na 18. pietrze. Nastolatek spadł wprost na innego mężczyznę, który siedział w ogródku restauracji. 18-Latek zmarł w wyniku poniesionych obrażeń, a mężczyzna został przewieziony w ciężkim stanie do szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek przy ul. Świętokrzyskiej 34. 18-latek wypadł z balkonu z 18. pietra wprost na starszego mężczyznę, który w tym czasie siedział w ogródku pobliskiej restauracji. Świadkowie wypadku natychmiast wezwali służby ratunkowe.

„Niestety nastolatka nie udało się uratować, a poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala w stanie ciężkim. Poszkodowany był obywatelem Ukrainy. Wciąż jest nieprzytomny. Przebywa w szpitalu z poważnymi obrażeniami głowy” – powiedział nadkom. Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji Warszawa Śródmieście.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez policje, zmarły 18-latek wynajmował pokój w wieżowcu na doby. Jak na razie nie wiadomo czy było to samobójstwo, czy doszło do nieszczęśliwego wypadku. Okoliczności zdarzenia są badane przez prokuraturę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Autor: Redakcja