Ksiądz Grzegorz Babiarz wkroczył do siedziby Stowarzyszenia Wiosna organizatora Szlachetnej Paczki. Zgodnie z orzeczeniem sądu rejestrowego Joanna Sadzik nie jest Prezesem Stowarzyszenia Wiosna podobnie jak inne osoby podające się za członków zarządu po 11 lutego br. Pełnomocnik księdza Babiarza Paweł Kusak wkroczył do siedziby Stowarzyszenia Wiosna i wręczył dyscyplinarne wypowiedzenie umowy o pracę Joannie Sadzik, która utrzymywała, że jest Prezesem Stowarzyszenia Wiosna i którą sąd zobowiązał do przekazania pod rygorem grzywny, protokołu Walnego Zgromadzenia członków Stowarzyszenia Wiosna z dnia 4 lutego br., na którym została odwołana z funkcji. Po tym jak sąd orzekł, że Sadzik nie jest Prezesem Stowarzyszenia oznacza to, że tym Prezesem jest ks. Grzegorz Babiarz.

Aktualizacja 14:24

Wbrew temu co twierdzą media jawnie sprzyjające Joannie Sadzik, nie było siłowego przejęcia Stowarzyszenia Wiosna. Na miejsce została wezwana przez zwolenników sadzik policja, która nie znalazła podstaw do interwencji. Wiadomo też, że ksiądz Babiarz nie wchodził w asyście firmy ochroniarskiej a jedynie w obecności osób przybranych do pomocy ubranych po cywilnemu, którym udzielił odpowiednich pełnomocnictw. Wbrew temu o czym informowaliśmy to on wręczył Joannie Sadzik dyscyplinarne wypowiedzenie umowy o pracę. Zaraz po tym Joanna Sadzik opuściła siedzibę Stowarzyszenia Wiosna.

ZOBACZ TAKŻE:

Sąd: działania zarządu „Wiosny” niezgodne z prawem!

Przesilenie WIOSENNE, czyli akcja zniszczyć ks. Jacka Stryczka ze Szlachetnej Paczki

One Comment on “Ks. Grzegorz Babiarz odzyskuje Stowarzyszenie Wiosna!”

  1. Joanna Sadzik wyszła z pracy po 19.00 8.04.2019. Nieco wcześniej ksiądz Grzegorz Babiarz zerwał negocjacje i opuścił siedzibę Stowarzyszenia razem z pełnomocnikami. Nie wiem, czemu Życie Stolicy pisze takie kłamstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.