Piotr Szyszko i Sebastian Kędzierski złożyli ślubowanie na radnych m. st. Warszawy podczas czwartkowej sesji. Na następnej sesji rady Warszawy ślubowanie ma złożyć Renata Królak.

Ze względu, na to, że Aleksandra Gajewska, Sebastian Kaleta oraz Jacek Ozdoba uzyskali mandaty posłów na sejm, wskazano ich następców. Na radnych powołano Renatę Królak, Piotra Szyszko i Sebastiana Kędzierskiego. Piotr Szyszko i Sebastian Kędzierski ślubowanie złożyli w ubiegły czwartek, natomiast Renata Królak zrobi to na następnej sesji rady Warszawy.

„Trzymamy kciuki za wszystkich naszych posłów warszawskich” – powiedziała przewodnicząca rady, Ewa Malinowska-Grupińska żegnając dotychczasowych radnych.

W zeszły czwartek radę opuściła Aleksandra Gajewska, która podczas pożegnania podziękowała za dziewięć lat współpracy. Natomiast Jacek Ozdoba i Sebastian Kaleta pożegnali się podczas poprzedniej sesji rady, w której Aleksandra Gajewska nie mogła uczestniczyć.

„Trochę smutno brzmi pożegnanie. Nie chciałam się z państwem pożegnać, chciałam państwu podziękować za dziewięć lat współpracy i pracy, dla mnie nauki i doświadczeń, wielu wspaniałych znajomości, przyjaźni. Nie żegnam się, jestem do państwa dyspozycji, zmieniam miejsce, w którym będę dbać o nasze miasto, w którym będę walczyć o środki dla Warszawy, o prawa mieszkańców, o lepszą jakość życia” – powiedziała Gajewska.

„Hanna Gronkiewicz-Waltz winna zaniedbań”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *