Przedstawiamy najciekawsze wydarzenia, które będą miały miejsce już za kilka dni. 

Multimedialny pokaz w Parku Fontann!

Pokaz nosi tytuł “ Wars i Sawa “. Spektakl będzie opowiadał historie rybaka, który zakochał się ze wzajemnością w pewnej syrenie. Do widowiska została przygotowana specjalna choreografia fontann oraz pokaz z udziałem laserów, które będą wyświetlane na kurtynie wodnej. Przygotowano także podkład muzyczny. Organizatorzy inspiracje czerpią z warszawskich legend oraz opowieści. W ubiegłym roku mogliśmy poznać bliżej historię o księciu niedźwiedziu, która niezwykle podobała się mieszkańcom stolicy.

Pokaz można obejrzeć w każdy piątek oraz sobotę.

Maj / Czerwiec / Lipiec – 21.30

Sierpień – 21.00

Wrzesień – 20.30

Europen Design Festival!

Co roku festiwal jest organizowany w innym europejskim mieście. Tegoroczna edycja odbędzie się w Warszawie. Wydarzenie można śmiało nazwać “ Świętem grafików”, ponieważ to właśnie projekty graficzne będzie można podziwiać. W ramach festiwalu będzie można wybrać się na wydarzenia płatne, jak i te bezpłatne.

Kino Plenerowe Zoo Market

W ubiegłym sezonie projekcje cieszyły się tak dużą popularnością, że organizatorzy postanowili znowu podjąć się tego zadania i ponownie zaplanować wydarzenie. Pokazy filmów będzie można oglądać w każdą sobotę o godzinie 21.30. Projekcie będą odbywać się pod gołym niebem, a wstęp jest darmowy. 8 Czerwca przybyli obejrzą film “Chata” (2017 r.)

Bitwa na poduszki!

8 Czerwca przed Urzędem Dzielnicy Żoliborz odbędzie się bitwa na poduszki. Jak podają organizatorzy, należy przynieść ze sobą jedynie poduszkę oraz dobry humor. Upomina się, aby nie uderzać przybyłych zbyt mocno. Należy to robić w taki sposób, aby nikogo nie skrzywdzić. Wydarzeniu ma towarzyszyć miła atmosfera, a uczestnicy mają się dobrze bawić niezależnie od swoich poglądów. Bitwa rozpocznie się o godzinie 10.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Autor: Redakcja