Tegoroczny sylwester w Warszawie zostanie zorganizowany na Placu Bankowym. „Zapraszamy wszystkich, którzy w niepowtarzalnej atmosferze miejskiej zabawy chcą powitać Nowy Rok”- przekazali organizatorzy.

Jak na razie nie podano szczegółowego harmonogramu imprezy. Nie ujawniono także listy artystów, którzy wystąpią na tegorocznym wydarzeniu. W ubiegłych latach na scenie widzieliśmy między innymi Agnieszkę Chylińską, Edytę Górniak, Beatę Kozidrak czy Lady Pank.

Co więcej, na jednym z portali społecznościowych utworzono wydarzenie dotyczące tegorocznego sylwestra. „Impreza pod tytułem Stolica Sylwestra będzie transmitowana na żywo przez telewizję TVN. Zabawa potrwa do godziny 1 w nocy. Nowy rok mieszkańcy Warszawy będą witać w rytmie hitów polskiej i zagranicznej muzyki. Jak zapowiedział Kamil Dąbrowa, swoje najlepsze przeboje zaprezentują takie gwiazdy jak Grzegorz Markowski z zespołu Perfect, Zbigniew Fil z grupy Combi czy Beata Kozidrak z zespołu Bajm” – napisano na Facebooku. Niestety informacja nie została opublikowana przez żadną z miejskich jednostek, co za tym idzie, jest to niepotwierdzona informacja.

Rafał Trzaskowski nie wywiąże się z kolejnej obietnicy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *