3 Grudnia około godz. 19:50 strażnicy miejscy spostrzegli leżącą na jezdni kobietę. Jak się okazało, kobieta została potrącona podczas przechodzenia przez pasy. Natychmiast zabezpieczono miejsce zdarzenia.

„O tym, czym kończy się wyprzedzanie na pasach, mówi się na kursach prawa jazdy. Trąbią o tym media, a w internecie wciąż można znaleźć wiele filmów ilustrujących takie zdarzenia. Jednak do 43-letniego kierowcy skody, który jechał ul. Obozową, najwyraźniej to nie dotarło. Potrącił kobietę, która przechodziła po pasach” – napisała Straż Miejska.

„26-letnia kobieta powiedziała, że została potrącona przez samochód. Bolał ją kręgosłup. Poszkodowaną strażnicy okryli kocem termicznym i wezwali karetkę pogotowia oraz policję. Z relacji świadków ustalono, że kobieta przechodziła po wyznaczonym przejściu dla pieszych. Aby ją przepuścić, zatrzymał się kierowca jadący citroenem. Jednak jadący za nim w tym samym kierunku kierowca skody ominął citroena i uderzył w przechodzącą kobietę” – przekazali strażnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *