Kim jest zabójca z BMW? Gdzie mieszka mężczyzna, który śmiertelnie potrącił ojca ratującego rodzinę na ulicy Sokratesa w Warszawie?

Krystian O. (33 l.) został rozpoznany jako mieszkaniec osiedla Wrzeciono. W przeszłości mężczyzna pod adresem ul. Przy Agorze (…) lok. (…) posiadał zarejestrowaną działalność początkowo, jako trener personalny. Obecnie od czerwca 2019 roku prowadzi działalność jako „(…)-(…)” GARAŻ Krystian O.  

Nasz reporter udał się pod adres gdzie wcześniej była zarejestrowana działalność Krystiana O.. Mieszkańcy albo nie kojarzą mężczyzny albo przyznają, że słyszeli o wypadku. Ci drudzy twierdzą, że zabójca z BMW ma tu rodzinę, nawet kojarzą go z wyglądu. Chcieliśmy porozmawiać z Krystianem O. Gdy zapukaliśmy do mieszkania drzwi otworzyła nam kobieta lat ok. 60. Nie chciała się przedstawić ani powiedzieć kim jest dla Krystiana O. Stwierdziła: „Dajcie Krystianowi spokój. On to strasznie przeżywa. My wszyscy to przeżywamy.”. Nie chciała jednak dalej prowadzić rozmowy. 

Przypomnijmy mężczyzna pędząc 130 km/h samochodem marki BMW śmiertelnie potrącił na pasach 33-letniego ojca, który zdążył uratować swojego 3-letniego synka i żonę. Kierowca tłumaczył się, że oślepiło go światło. W internecie krążą wpisy z profilu na Facebooku sprawcy wypadku. To co się przebija to zamiłowanie do samochodów marki BMW oraz szybkiej jazdy. Sąd nie zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny, objęto go jedynie dozorem policyjnym.

2 Comments on “Kim jest zabójca z BMW? Gdzie mieszka mężczyzna, który śmiertelnie potrącił ojca ratującego rodzinę na ulicy Sokratesa w Warszawie?”

  1. W prawdzie śmiertelnie potrącił ale być może to piesi wtargnęli na jezdnie. Uważam że zamiast debatować nad przebudową ulicy, można przed każdym przejściem dla pieszych w poprzeg jezdni wylać progi zmuszające kierowcę do ograniczenia prędkości cię niektóre kraje czynią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *