Jako patron medialny, mamy przyjemność zaproszenia państwa na „46 Grandę na pięści”. Obecność obowiązkowa wszystkich fanów i pasjonatów boksu. Ta edycja będzie wyjątkowa. Po raz pierwszy odbędzie się międzynarodowy mecz bokserski z węgierskimi zawodnikami.

Na zaproszenie do walki odpowiedzieli zawodnicy z klubu KSI Budapeszt, którzy pojawią się i zawalczą z “grandowiczami” 10 listopada. Niebawem więcej informacji odnośnie bokserów. Możemy zdradzić, że ekipa polska wystąpi pod wodzą trenera Bogdana Gajdy – trenera warszawskiej Legii, wielokrotnego Mistrza Polski i Mistrza Europy z Halle. Ekipa węgierska wystąpi pod wodzą m.in. Laszlo Veresa, który współpracował także z polskimi pięściarzami takimi jak Albert Sosnowski czy Grzegorz Proksa. Obaj również zapowiedzieli swoją obecność podczas gali!

Granda rusza od godziny 9:30 i odbędzie się tradycyjnie w Legia Fight Club przy ulicy Łazienkowskiej 6a. Główną atrakcją Grandy będzie mecz towarzyski z zawodnikami z Węgier o godzinie 20:00. Szczególnie zapraszamy na to wydarzenie. Organizatorzy oprócz walk bokserskich zaplanowali koncert rapu patriotycznego i spotkania z gośćmi takimi jak Zofia Klepacka, legendy pięściarstwa czy kombatantami specjalnie zaproszonymi na grandę.

Serdecznie Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Autor: Redakcja