Jako patron medialny, mamy przyjemność zaproszenia państwa na „46 Grandę na pięści”. Obecność obowiązkowa wszystkich fanów i pasjonatów boksu. Ta edycja będzie wyjątkowa. Po raz pierwszy odbędzie się międzynarodowy mecz bokserski z węgierskimi zawodnikami.

Na zaproszenie do walki odpowiedzieli zawodnicy z klubu KSI Budapeszt, którzy pojawią się i zawalczą z “grandowiczami” 10 listopada. Niebawem więcej informacji odnośnie bokserów. Możemy zdradzić, że ekipa polska wystąpi pod wodzą trenera Bogdana Gajdy – trenera warszawskiej Legii, wielokrotnego Mistrza Polski i Mistrza Europy z Halle. Ekipa węgierska wystąpi pod wodzą m.in. Laszlo Veresa, który współpracował także z polskimi pięściarzami takimi jak Albert Sosnowski czy Grzegorz Proksa. Obaj również zapowiedzieli swoją obecność podczas gali!

Granda rusza od godziny 9:30 i odbędzie się tradycyjnie w Legia Fight Club przy ulicy Łazienkowskiej 6a. Główną atrakcją Grandy będzie mecz towarzyski z zawodnikami z Węgier o godzinie 20:00. Szczególnie zapraszamy na to wydarzenie. Organizatorzy oprócz walk bokserskich zaplanowali koncert rapu patriotycznego i spotkania z gośćmi takimi jak Zofia Klepacka, legendy pięściarstwa czy kombatantami specjalnie zaproszonymi na grandę.

Serdecznie Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *