Paczki z Chin są niebezpieczne! Mogą zawierać koronawirusa, który potrafi przetrwać 28 dni na przedmiotach!

Pamiętacie, jak mainstreamowe media mówiły, że paczki z Chin nie stanowią zagrożenia? Otóż najnowsze badania wskazują, że jeden z koronawirusów może utrzymać się na takich powierzchniach jak stal, nawet 28 dni! To znacznie dłużej niż zwykła grypa. Towary zamówione u takich firm jak AliExpress czy Alibaba, trafiają do Polski nawet w ciągu 5 dni!

W Chinach nie bez powodu dostarczanie żywności czy innych produktów zostało w dużej mierze powierzone robotom czy dronom. Pracownicy poczty i firm kurierskich przechodzą obowiązkowe badania. Najnowsze badania wykazały, że koronawirus może utrzymać się na tzw. martwej materii nawet 9 dni. Oznacza to, że paczki z Chin które miały styczność z zarażonymi koronawirusem mogą spowodować zagrożenie dla jej odbiorcy i każdego, kto miał z nią styczność.

 

Chińskie władze wkładają duży wysiłek propagandowy w utrzymanie w tajemnicy prawdziwej skali problemu. Informacja jest też niewygodna dla mainstreamowych mediów, które do tej pory zapewniały, paczki z Chin są bezpieczne. Poniżej prezentujemy tabelę z wynikami badań, które pokazują okres utrzymywania się koronawirusa na poszczególnych powierzchniach.

Epidemia koronawirusa od samego początku budzi olbrzymie kontrowersje. Tylko w ciągu ostatniej doby liczba ofiar śmiertelnych wzrosła o 242 osoby. Liczba zarażonych zbliża się już do 50 tys. osób! Opinia publiczna coraz głośniej poddaje w wątpliwość rzetelność przekazywanych jej informacji przez tzw. mainstreamowe media.

Zarażenia koronawirusami od początku roku.

7 Comments on “Paczki z Chin są niebezpieczne! Mogą zawierać koronawirusa, który potrafi przetrwać 28 dni na przedmiotach!”

  1. Komuś zależy by wykorzystać temat wirusa do sabotażu przemysłu chińskiego. Wirus musi mieć żywiciela, by przetrwał. Człowiek lub zwierze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *