ZycieStolicy.com.pl

Warszawiacy mają dość pseudoekologów! Pseudoekolog odpowiada im „spierda***”

Serwis oko.press opublikował w mediach społecznościowych film który miał pokazywać jak protestujący dziś na ulicy Marszałkowskiej pseudoekolodzy reagują na przemoc. Film pokazał, jak sfrustrowani mieszkańcy wzywają protestujących aby nie utrudniali życia innymi. W pewnym momencie jedna z osób chodząca z kamerą, która zachowywała się jak obsługa techniczna protestu powiedziała do nawołującego pokojowo warszawiaka – „spierda*aj”

Oczywiście film miał pokazać agresję prawicowego przeciwnika protestu klimatycznego, a wyszło jako wyszło. Polecamy film szczególnie od 0:34.

Wcześniej pseudoekolodzy z Extinction Rebellion Polska na swoim oficjalnym profilu Twitter w odpowiedzi na nasze pytanie dlaczego nie protestują w sprawie Czajki, stwierdzili, że zajmują się zmianami klimatu a nie kwestiami ogólnoekologicznymi. Ponieważ awaria kolektora doprowadzającego ścieki do Czajki nie ma wpływu na klimat, będą protestować utrudniając życie zwykłym ludziom, a nie gościowi który nadzoruje obecnie największego truciciela Bałtyku.

To dlatego pseudoekolodzy nie zablokują Trzaskowskiego w ratuszu za awarię “w Czajce”

Extinction Rebellion, EKOLODZY, PSEUDOEKOLODZY, WARSZAWA, ŚWIĘTOKRZYSTKA, Extinction Rebellion Polska, TRZASKOWSKI, CZAJKA, RAFAŁ TRZASKOWSKI,

 Ilustracja tytułowa to kadr z filmu.