Site icon ZycieStolicy.com.pl

W związku z obchodami święta Konstytucji 3 Maja zamknięta ul. Myśliwiecka

pilne_informacje

We wtorek rano została zamknięta dla ruchu ulica Myśliwiecka. Ma to związek z Biegiem Konstytucji 3 Maja i obchodami państwowymi święta Konstytucji 3 Maja.

Jak poinformował Zarząd Transportu Miejskiego, o godzinie 8.55 zamknięta dla ruchu została ulica Myśliwiecka. Autobusy linii 108 i 162 zostały skierowane na trasy objazdowe.

To początek utrudnień związanych z Biegiem Konstytucji 3 Maja i obchodami państwowymi święta Konstytucji 3 Maja.

O godzinie 11 wystartuje Bieg Konstytucji 3 Maja. Start i meta zlokalizowane są na ulicy Myśliwieckiej. Trasa będzie prowadziła ulicami: Rozbrat, Książęcą, Alejami Ujazdowskimi, Agrykola, Szwoleżerów, Kawalerii. Biegacze pobiegną na dystansie pięciu kilometrów.

W godzinach 12 – 12.30 na placu Piłsudskiego odbędą się uroczystości państwowe. W związku z tym zamknięty dla ruchu zostanie pl. Piłsudskiego, na odcinku od ul. Królewskiej do skrzyżowania ul. Focha/ Wierzbowa/ pl. Piłsudskiego.