Policjanci z dzielnicy Bielany zatrzymali mężczyznę posądzonego o kradzież markowej czekolady, pralin oraz łososia.

Produkty zostały skradzione z jednego ze sklepów znajdujących się na terenie dzielnicy. Łączna wartość artykułów spożywczych została wyceniona na ponad 1800zł. Podejrzany był już karany za podobne przestępstwa. 33-Latkowi grozi kara nawet do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności!

W porze nocnej w dniu 30 maja,  na terenie jednego z lokali handlowych doszło do kradzieży, Która została zauważona przez tamtejszych pracowników ochrony, którzy natychmiast poinformowali policję o danym zdarzeniu. Mundurowi, którzy przybyli na miejscu kradzieży zatrzymali mężczyznę, który próbował opuścić placówkę bez wcześniejszego płacenia za towar. Podejrzany został schwytany na nieudanej próbie wyniesienia ze sklepu łososia.

Policja ustaliła, że domniemany mężczyzna juz kilkakrotnie dopuścił sie kradzież. Okazało się, że od połowy kwietnia, za pomocą tego samego sposobu mężczyzna wyniósł ze sklepu łącznie 85 sztuk łososia,14 opakowań z czekoladkami, 27 czekolad i 10 opakowań z pralinami. Wartość skradzionych artykułów spożywczych została wyceniona na 1852 zł.

Mężczyzna obecnie przebywa w policyjnej celi, zostały przedstawione mu już zarzuty. Ze względu na wcześniejsze przewinienia grozi mu kara do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Agresywny mężczyzna zaczepia pasażerów metra i grozi im! [FILM]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *