Według Jana Pińskiego, który do niedawna pracował w Warszawskiej Gazecie oraz Gazecie Finansowej, polscy żołnierze dopuścili się zbrodni wojennej z premedytacją mordując cywilów w wiosce Nangar Khel! Piński powołuje się na tajny raport Służby Kontrwywiadu Wojskowego (SKW), do którego miał mieć dostęp.

Jako redakcja stanowczo protestujemy przeciwko przypisywaniu polskim żołnierzom odpowiedzialności za zbrodnie wojenne które nie miały miejsca, a co zostało potwierdzone przez powołane do tego organy. Naszym zdaniem takie teorie nie tylko uderzają w dobre imię i sławę Wojska Polskiego, ale niosą za sobą realne zagrożenie bezpieczeństwa polskich kontyngentów za granicą. Mogą też stanowić motyw zamachów terrorystycznych na terenie kraju.

Przypomnijmy, żołnierze zostali uniewinnieni w tej sprawie prawomocnym wyrokiem sądu. Należy im się szacunek za ich wytrwałą służbę. Wstyd Panie Piński! Wstyd!

Konto z którego dokonano skandalicznych wpisów należy do Jana Pińskiego. foto kadr NczasTv.

4 Comments on “Skandal! Dziennikarz śledczy twierdzi, że polscy żołnierze dokonali mordu na bezbronnych cywilach w wiosce Nangar Khel! Powołuje się na tajny raport SKW!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *