Na Bielanach powstaje „Zielony Zakątek”. Tak będzie nazywało się miejsce, które powstaje na rogu ulicy Wólczyńskiej i Nocznickiego na warszawskich Bielanach. Na ok. 1000 m2 ma znaleźć się grill, bar oraz miejsce do spotkań z przyjaciółmi. Powstaje też plac zabaw dla dzieci. Początkowo zielony zakątek ma oferować miejsce dla 200 osób.

„Naszą intencją jest stworzenie miejsca dla całych rodzin. W barze z alkoholi będzie można zakupić jedynie piwo, proseco i cydr. Miejsce będzie monitorowane oraz będzie podlegać ochronie jednej z firm ochroniarskich. Chcemy, aby było to miejsce, gdzie mieszkańcy Bielan spotykają się ze sobą całymi rodzinami. Ma być bezpiecznie i miło. Liczymy, że stworzymy unikalny klimat. Z grilla chcemy serwować kiełbaski, kaszankę, grillowaną pierś z kurczaka, karkówka być może żeberka. Najpewniej ruszymy po Świętach Wielkanocnych. Na pewno będzie można zajść do nas w majówkę. Liczymy też na dobrą współpracę z urzędem dzielnicy. Chcemy organizować cyklicznie wydarzenia kulturalne tak aby to miejsce kojarzyło się nie tylko z jedzeniem.”.

– mówi Pan Piotr, przedstawiciel inwestora.

Mieszkańcy tej części Bielan są żywo zainteresowani powstającym zakątkiem. I nie ma co się dziwić, bo będzie to jeden z pierwszych lokali tego typu w tej części Bielan, która przeżywa olbrzymi rozwój budownictwa mieszkaniowego, a wkrótce powstaną tam biurowce.

ZOBACZ TAKŻE:

Trasa S7 na Bielanach z opóźnieniem – przetarg unieważniony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Autor: Redakcja