Funkcjonariusze Stołecznej Policji zabezpieczyli Narkotyki, których wartość wyceniono na ponad 650 tysięcy złotych. Środki odurzające zostały przywiezione z Holandii i Niemiec do Warszawy.

Policjanci zostali poinformowani, że do Warszawie na teren dzielnicy Wola dotarła przesyłka, w której mogą znajdować się substancje odurzające. Natychmiast podjęto odpowiednie działania, a w akcji uczestniczyli także funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością narkotykową. Paczka została przechwycona przez policję. Jak się okazję, w wyżej wspomnianej paczce znajdowało się ponad 12,5 tys. tabletek ecstasy. 

Jak poinformował rzecznik Komendy Stołecznej Policji, policjanci mieli za zadanie ustalić nadawcę i adresata przesyłki. „Dzięki intensywnej pracy operacyjnej funkcjonariusze dotarli do kolejnego miejsca, w którym znalazła się podobna paczka, a jej odbiorcą miała być ta sama osoba.” – W drugiej paczce policjanci znaleźli 9 tysięcy tabletek ecstasy. 

Według ustaleń narkotyki miały trafić do Polski z Niemiec oraz Holandii. Dzięki działaniom i śledztwu policjantów ustalono tożsamości osób, które są najprawdopodobniej zamieszanie w przemyt nielegalnych środków. Zatrzymano trzech mężczyzn, dwóch obywatelowi Ukrainy w wieku 25 lat oraz 22- latka polskiego pochodzenia. W miejscu zamieszkania polaka znaleziono 650 tabletek ecstasy, kilka porcji kokainy oraz marihuanę. Mężczyźni zostali zatrzymani, postawiono im także zarzuty za przemyt znacznej ilości substancji psychotropowych. Grozi im od 3 do 15 lat więzienia.

CBŚP przejęło 3 miliony papierosów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Autor: Redakcja