Łukasz Mańkowski jest mieszkańcem warszawskiej dzielnicy Wawer. 38-latek po raz ostatni był widziany w poniedziałek, 7 lutego br.

Poszukiwania mężczyzny rozpoczęli policjanci z komisariatu w Wawrze, do tej pory nie ma po nim śladu. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia i rysopis zaginionego i proszą o pomoc w poszukiwaniach.

rysopis:

38-latek wygląda na starszego, niż jest w rzeczywistości. Ma około 180 cm wzrostu, barczystą sylwetkę, ciemne, krótkie włosy. Na twarzy nie ma zarostu, oczy ma ciemne, nos prosty, średni, duże odstające uszy. W dniu zaginięcia ubrany był w płaszcz długości 3/4, czarne buty zimowe i czarne materiałowe spodnie.

Mundurowi proszą o kontakt wszystkie osoby, które widziały mężczyznę ze zdjęcia w ostatnim czasie, wiedzą, gdzie może obecnie przebywać lub ma jakiekolwiek informacje na temat jego zaginięcia. Należy je przekazywać, dzwoniąc pod nr tel. 47 72 323 18 w godz. 8—16, całodobowo — pod nr 47 72 323 01 lub z najbliższą jednostką policji.

Można dzwonić również pod bezpłatny numer alarmowy 112, ewentualnie przekazywać informacje za pośrednictwem poczty elektronicznej — e-mail: dyzurny.kp-wawer@ksp.policja.gov.pl.

źródło/zdjęcie: policja

“Babcia Kasia” skazana na grzywnę 1000 zł za kopanie i obrażanie policjantów. Prokuratura zapowiada odwołanie

WARSZAWA, WAWER, POSZUKIWANY, POLICJA, RACOWNIK OCHRONY, ZAGINIĘCIE

numer kontajpg