Pani Agata (będąc na stacji Ursynów) wrzuciła do sieci filmik, na którym widać jak w metrze po siedzeniach pasażerów poruszają się insekty. Niestety nie możemy zidentyfikować na podstawie nagrania co to za „przyjaciele”. Mogą to być pluskwy, ale także zwykłe mrówki. Filmik został wrzucony na grupie FB „Obywatele Ursynowa”. Jak myślicie co to za stworzenia?

Nie wiem co to, mrówki, pluskwy, czy inne gady, ale czy ktoś się orientuje, czy są jakieś wymogi i terminy odnośnie dezynfekcji/dezynsekcji siedzeń w metrze?😁

– komentuje internautka

Nie życzymy kontaktu z nimi i zalecamy dokładne sprawdzanie siedzenia które wybieracie!

 

ZOBACZ TAKŻE:

Pluskwy atakują Warszawę!

Przesilenie WIOSENNE, czyli akcja zniszczyć ks. Jacka Stryczka ze Szlachetnej Paczki

13 Comments on “Pluskwy w warszawskim Metrze?! [WIDEO]!!!”

  1. pluskwy, prusaki, karaluchy nie spacerują w świetle dnia, chyba że są podtrute i chore, pewnie jakiś żuczek, który wyszedł z siatki z sałatą czy coś w tym stylu

  2. sami jesteście jak pluskwy!! Wrzućcie w googla i zobaczcie jak wygląda pluskwa zanim będziecie się mądrzyć w komentarzach.

  3. Już raz to przeszłam. Istny koszmar!!! Podejrzewałam, że to z komunikacji miejskiej ! Powinni mi oddać pieniądze za….!!!! …wszystko co wydałam i straciłam !

  4. Niech metro warszawskie się za to weźmie. Pluskwa się przenosi, ktoś usiądzie nie zauważy, że pluskwa grasuje i sprawa załatwiona. Pluskwa w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *