Pijana chciała otworzyć drzwi w samolocie. Posiedzi 2 lata i zapłaci 430 tys. złotych kary!

Pijana pasażerka spowodowała panikę na pokładzie samolotu, gdy próbowała otworzyć drzwi w trakcie lotu oraz kierowała groźby w stronę podróżujących. Samolot musiał zawrócić. Teraz kobieta musi zapłacić równowartość 430 tys. funtów oraz spędzi w więzieniu najbliższe dwa lata.

26-latka została skazana na dwa lata więzienia za zakłócanie lotu i stworzenie niebezpieczeństwa w jego trakcie. Kobieta zmusiła pilota od zawrócenia samolotu, zaledwie po 45 minutach lotu. Chloe Haines z High Wycombe upiła się jeszcze na lotnisku w Stansted. Kobieta usiłowała otworzyć drzwi, gdy personel pokładowy chciał ją powstrzymać ta zaczęła bić interweniującą załogę. Pchnęła jedną osobę tak, że tak przeleciała przez cały samolot. Następnie krzyczała, że wszyscy zginął „Zamierzam zabić wszystkich! Wszyscy możecie być pewni śmierci”.

Na pokładzie maszyny wybuchło takie zamieszanie, że piloci zadecydowali o powrocie na lotnisko z którego wystartowała maszyna. Na płycie lotniska czekała już policja, która aresztowała 26-latkę. Kobieta zaraz po wyjściu z samolotu straciła przytomność. Kobieta tłumaczyła się, że zmieszała leki, które przyjmowała z dużą ilością alkoholu.

Linie lotnicze Jet2 wystawiły Chloe rachunek za poniesione szkody na 85 tys. funtów. Kobieta ma też dożywotni zakaz korzystania z ich linii lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *