Maciej Musiał skrytykował Telewizję Polską, podczas gali wręczenia nagród. Młody aktor stracił pracę w TVP. Upust swoim uczuciom dał podczas gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2020.

Musiał wręczał nagrodę w kategorii „Odkrycie roku 2020”. Statuetka trafiła do Mateusza Pacewicza za scenariusz do nominowanego do Oscara filmu „Boże Ciało”. Aktor miał kilka swoich minut na scenie aby odnieść się do kwestii zakończenia produkcji serialu w którym występował czyli „Rodzinka.pl”:

Dobry wieczór państwu. Dla mnie odkryciem tego roku jest istnienie świata bez „Rodziniki.pl”, Mnie udało się zaleźć od razu robotę, ale Karolak i Kożuchowska z dnia na dzień zostali praktycznie bez środków do życia. Dlatego myśląc, na co przekażecie swój 1 procent podatku, proszę, myślcie o nich.

Słowa młodego aktora wywołały salwy śmiechu. Zakończenie produkcji serialu było sporym zaskoczeniem. W planach miał być co najmniej jeden sezon. Mówił o tym sam Karolak, potem jednak publiczny nadawca zmienił plany produkcyjne.

Sytuacja majątkowa Karolaka i Kożuchowskiej ma się dobrze. Oboje wkrótce pojawią się w świątecznym filmie „Miłość na Marsie”.

Szanse, które stracimy. Epokowe wydarzenia, które przejdą nam koło nosa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *