Site icon ZycieStolicy.com.pl

Mężczyźni to coraz częściej ofiary dyskryminacji

mężczyźni, dyskryminacja

Coraz więcej mężczyzn pada ofiarą dyskryminacji. Mężczyźni są grupą społeczną, która gdy zabiera głos we własnej obronie, jest natychmiast uciszana. W sieci pojawił się apel, aby mężczyźni zawalczyli swoje prawa, ponieważ w przeciwnym wypadku staną się oni, gorszą częścią społeczeństwa.

Jeden z portali w swojej publikacji przekazał, że mężczyźni mają coraz mniej do powiedzenia, przez co ich, mimo że jest ich więcej we władzach państw miasta w powiatach i gminach. Autorka artykułu uważa, że potrzebna jest rewolucja mężczyzn. Co więcej, zaznacza, że artykuł nie jest napisany w celu obrony mężczyzn, lecz uświadomienia kobietom, że swoim postępowaniem i obwinianiem mężczyzn o całe zło tego świata największe szkody wyrządzają sobie.Mężczyzna różni się od kobiety temperamentem, ilością testosteronu, jego naturalnym instynktem jest rywalizacja, kiedy kobieta dąży przeważnie do współpracy, ale to są te elementy naszego zachowania, które muszą się uzupełniać, aby świat rozwijał się bez przechyłów w jedną czy drugą stronę. Tak nas już ukształtowała Matka Natura, że wszystko musi się równoważyć. Jedno zależeć od drugiego i współpracować tam, gdzie istnieje taka potrzeba – czytamy.

Traktowanie mężczyzn jako gorszej części społeczeństwa prowadzi do jego rozpadu. Mężczyźni tracą swoje prawa na rzecz nowych ideałów. Ojcowie często toczą bezskuteczną walkę przed sądami o prawa do kontaktu, wychowania swoich dzieci. W ten sam sposób tracą część siebie oraz poczucie własnej wartości jako ojciec jako mężczyzna. Co więcej, około 30% oskarżeń o przemoc domową jest nieprawdziwa.

Natomiast dzieci pozbawione są miłości ojca, zaczynają postrzegać każdego mężczyznę jako jednostkę niebezpieczną. Autorka wskazuje także że wiele kobiet otrzymuje stanowiska w strefie życia publicznego, ponieważ kobiety powinny tam być . Oznacza to, że mężczyźni, którzy naprawdę mają ambicje i chęci, aby zajmować się danymi sprawami, nie mają takiej możliwości, ponieważ nie są kobietami, a to właśnie ich powinno być więcej np. w polskich urzędach.

Taka sytuacja powoduje, że przez ten system spadaj jakość wykonywanych zawodów. W artykule czytamy, że nie można spychać mężczyzn na margines, zaburzając tym sposobem naturalną równowagę. Autorka zachęca, aby mężczyźni walczyli o swoje prawa i odważnie dążyli do swoich celów.

Życie na Wenus? Przełomowe odkrycie naukowców

DYSKRYMINACJA, MĘŻCZYŹNI, DYSKRYMINACJA WOBEC MĘŻCZYZN, KOBIETY, PŁCIE, STANOWISKA PRACY, PRAWA, WOLNOŚĆ

Exit mobile version