Jarosław S. znany także jako „Masa” został oskarżony o 17 przestępstw, w tym składanie fałszywych zeznań! Grozi mu nawet 10 lat więzienia! Sprawę Masy prowadzi Prokurator Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Lublinie. Masa jest oskarżony min. o oszustwa co do mienia znacznej wartości, korupcję, składanie fałszywych zeznań, przywłaszczenie powierzonego mienia, a nawet paserstwa.

Masa już od maja 2018 roku przebywa w areszcie w związku z inną sprawą. Jest w niej podejrzany o wyłudzenia, łapownictwo oraz powoływanie się na wpływy w policji. Miał wręczać łapówki jednemu z łódzkich policjantów Zbigniewowi G..

Pedofil zabił 9-letnią dziewczynkę chloroformem, gdy próbował ją uśpić i wykorzystać! Został znaleziony martwy w celi! Należało mu się?

One Comment on “„Masa kłopotów Masy”. Najsłynniejszy świadek koronny w Polsce może trafić do więzienia! Da sobie radę?”

  1. MASA siedzi od prawie 2 lat i posiedzi co najmniej kilka. To sporo czasu – masy i tak już nie zrobi, może powinien w pierdlu napisać kolejną książkę? „MASA – czyli jak dać dupy w polskim stylu”. Byłaby niezłym moralitetem dla smyków, którzy wierzę, że w bajkę, że „urwis to ma klawe życie”. Krótkie życie, a w lepszym razie – posrane. Koledzy Masy, którzy woleli jednak pracować w warsztacie niż „biznesie” brykają dzisiaj z żoną i wnukami po egipskich plażach, podczas, gdy „cwaniak” prosi w celli o pokrywkę do klopa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *