Jan Piński atakuje mężczyznę na ulicy! NOWE NAGRANIE!!!

Jan Piński, jak sam twierdzi, „przyjaciel” Romana Giertycha zaatakował mężczyznę na ulicy. Na nowym nagraniu widać jak bez powodu wybiega agresywnie za Łukaszem Pawelskim. Nagranie pokazuje też, że Pawelski w progu lokalu zawrócił, gdy zobaczył Jana Pińskiego. Ścigając Łukasza Pawelskiego, Jan Piński naruszył też nietykalność cielesną innego przechodnia. Jan Piński zdążył już w mediach społecznościowych przedstawić zgoła odmienną wersję wydarzeń, która nie znalazła pokrycia w nagraniach z monitoringu.

Zapytany o motywy działania Pińskiego, Pawelski stwierdził jednoznacznie, że chodzi o publikację dot. kulis powstawania artykułów o Dorocie Rabczewskiej w Gazecie Finansowej. „Pokazałem jak pracuje ten człowiek. Jak kreuje fakty lub używa półprawd. W odpowiedzi dostałem pogróżki i próbę wpłynięcia na publikacje prasowe. Przerażona była sama Pani Dorota Rabczewska, która trafiła do szpitala po tym jak się okazało, że całe zamieszanie z jej byłym partnerem miało reżysera. Do tego dochodzi sprawa wycieków i publikowania materiałów objętych tajemnicą śledztwa. Myślę, że Jan Piński żywo obawia się mojej wiedzy w tym zakresie.”.

Materiały opisujące sprawę publikacji Gazety Finansowej o Dorocie Rabczewskiej i Emilu Stępniu można znaleźć poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Wówczas motywy ataku na Pawelskiego stają się jasne.

Kto chce zniszczyć Dodę?!

Doda trafiła do szpitala!

Rusza proces Dody. Na jaw wyszły szokujące informacje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *