To już dziewiąta edycja Festiwalu Lodów Rzemieślniczych. Skosztuj wszystkich smaków i wybierz swój ulubiony.

Festiwal jest doskonałą okazją do skosztowania lodów, których zazwyczaj w lodziarniach nie znajdziemy. Każdy z uczestników znajdzie swój ulubiony smak. W ofercie możemy znaleźć także lody wegańskie bez dodatku mleka oraz innych składników pochodzenia zwierzęcego. Mieszkańcy, którzy wezmą udział w festiwalu, będą mogli spróbować taki smaków jak: zielona herbata czy nawet beza z marakują. Słodkości również tam nie zabraknie. Mimo wielu nowości pojawia się także smaki doskonale nam wszystkim znane. Na wydarzeniu znajdzie się też coś dla miłośników “klasycznych” lodów gałkowych z najlepszej śmietany.

Festiwal co roku cieszy się dużą popularnością. W tym roku mieszkańcy miasta mogą cieszyć się chłodnymi deserami aż przez dwa dni ( 8 i 9 czerwca 2019 r.). Należy zauważyć, że sprzyjające warunki atmosferyczne jedynie zachęcają do wzięcia udziału w festiwalu, na który wstęp jest bezpłatny.

Festiwal odbędzie się przy ulicy Wawelskiej 5 w dniu 9 czerwca (12.00 – 19.00), jak również w dniu 8 czerwca na Plaży Wilanów (11.00 – 18.00).

Warszawska palma na Rondzie de Gaulle’a “usycha”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *