Na terenie warszawskich dzielnic odbędą się darmowe zajęcia sportowe. Jest do doskonała okazja, by wraz z innymi miłośnikami aktywności fizycznych cieszyć się bezpłatnymi zajęciami.

W każdą niedzielę, na stołecznej plaży, powszechnie zwaną jako Poniatówka o godzinie 18.00 odbywać się będzie otwarty trening tabaty. Natomiast miłośnicy nordic walking mogą widywać się w niedzielne wieczory (godzina 18.00) przy MOSIR Poranki i Wieczory.

Na lewym brzegu Wisły (obok pomnika Syreny), w każdą środę o godzinie 19.30 będą odbywać się treningi, na których początkowi biegacze będą mogli zasięgnąć porady od ekspertów. Instruktorzy podzielą się z przybyłymi również wieloma ciekawostkami o diecie roślinnej, ptactwie, a nawet historii miasta. Organizatorzy zachęcają do udziału nie tylko miłośników biegania, lecz również tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym rodzajem aktywności. Na treningi obowiązują zapisy online, a zajęcia trwają do 4 Września 2019 roku.

Harmonogram:

  • treningi Kettlebell Hardstyle – soboty, godz. 10.30, przystań Aquatica przy plaży Rusałka, 
  • trening biegowe – czwartki, godz. 19.30, zbiórka przy ul. Świderskiej 113 (zapisy),
  • treningi nordic walking – piątki, godz. 12.00, zbiórka w parku Picassa za BOK, ul. Van Gogha 1 (rezerwacja kijów tel. 796 661 334)
  • trening pływania na desce SUP – poniedziałki godz. 18.00, środy godz. 7.00, soboty godz. 12.00, kanał Żerański (obowiązują zapisy tel. 796 661 334, koszt: 9 zł za osobę)

Wakacyjne atrakcje dla dzieci w mieście

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *