W wybrane niedziele w Łazienkach Królewskich odbywać się będą darmowe zajęcia jogi na świeżym powietrzu.

Niedaleko Pałacu na Wyspie będzie miało miejsce wydarzenie, w którym uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne. Mowa tutaj o tegorocznych zajęciach z jogi. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału nie tylko miłośników tego sportu, lecz również osoby, które pragną dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym rodzajem aktywności fizycznej. Zajęcia zaczynają się o godzinie 10.00 i trwają do 11.30. Terminy najbliższych zajęć publikujemy poniżej artykułu.

Krzyże znikną z warszawskich szkół?

Uczestnikom będzie potrzebne jedynie własna mata, ewentualnie koc lub duży ręcznik plażowy, który mógłby posłużyć jako wyżej wspomniana mata. Należy także pamiętać, aby dobrać odpowiedni strój do ćwiczeń. Ubranie ma nie ograniczać w żaden sposób naszych ruchów, a my sami powinniśmy czuć się w nim komfortowo. Nie zapominajmy o obuwiu, który może nam się przydać w razie, jeśli warunki atmosferyczne nie będą sprzyjać ćwiczeniom boso. Obuwie powinno być lekkie oraz nie krępować ruchów stopy, a co najważniejsze, podczas wyboru należy kierować się własną wygodą oraz przeznaczeniem obuwia (tzw. buty sportowe).

Planowo, zajęcia mają odbywać się pod gołym niebem jednakże w razie niekorzystnych warunków pogodowych ( deszcz lub silny i porywisty wiatr) zajęcia odbędą się w ciepłym pomieszczeniu udostępnionym przez Muzeum Łazienki Królewskie. Jedynie w szczególnych okolicznościach zajęcia zostaną odwołane.

Pragniemy zauważyć, że jest to doskonała okazja, aby spędzić czas z najmłodszymi, dlatego mile widziane jest uczestnictwo całych rodzin. Życzymy wszystkim uczestnikom przyjemnie spędzonego czasu w gronie najbliższych oraz sprzyjającej pogody.

Terminy zajęć:

 Czerwiec : 2,16,30

Lipiec: 7, 14, 21, 28

Sierpień : 4, 11, 18

Wrzesień : 1, 15, 29

Październik : 13, 27

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Autor: Redakcja