19-Latek ukradł telefon młodej kobiecie. Mężczyzna został dotkliwie pobity przez swoich kolegów, ponieważ jeden z nich zakochał się w okradzionej kobiecie. Funkcjonariusze policji zatrzymali wszystkich czterech napastników.

Do kradzieży miało dojść na początku lipca. 19-Letni mieszkaniec Warszawy ukradł telefon młodej kobiecie. Jak mówił później policji, kradzież miała być swego rodzaju żartem.

Z relacji mężczyzny wynika, że później jeden z jego kompanów, 16-latek, zakochał się w ofierze i w związku z kwitnącym uczuciem zażądał od reszty ekipy zwrotu telefonu swojej sympatii. Okazało się jednak, że 19-latek oddał już telefon koledze, któremu, jak wynika z ustaleń policjantów, był winien pieniądze za narkotyki. Rozzłościło to jego kolegów. Razem z czwartym znajomym postanowili odzyskać telefon i przy okazji wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę”– powiedział Karol Gruda z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II.

Jeden z napastników uderzył go pięścią, a następnie użył gazu pieprzowego. Jednak, zamiast trafić w 19-latka sam stał się ofiarą gazu, z uwagi na zmienny wiatr. Napadnięty chłopak uciekł i schował się do restauracji. Jednak napastnicy szybko go znaleźli, wyciągnęli na zewnątrz i pobili. Żaden z napastników nie przyznał się do zarzucanych im czynów. W wyjaśnieniach nawzajem obarczali się odpowiedzialnością. Pobity 19-latek zobowiązał się do odzyskania telefonu i przekazania policjantom, którzy oddadzą go pokrzywdzonej”– dodał Karol Gruda. Do pobicia miało dojść na warszawskim Mokotowie.

Nawet 8 lat więzienia za spotkanie z kochanką w Warszawie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Autor: Redakcja